Top

Bireysel Çalışmalarım

Bireysel Çalışmalarım

2014’te uluslararası bir profesyonel koç ( Erickson ) olarak başladığım yolculuğa, gerek akademik gerek kurumsal eğitimlerle devam ediyorum. İkinci bir uzmanlık olarak psikolojide yine hem akademik olarak ilerlerken Transaksiyonel Analiz, Mindfulness gibi alanlarda yine uluslararası uygulayıcı sertifasyonlarını tamamladım.

Çalışmalar sırasında koçluk ve psikolojik teknikler zihin ve akıl üzerinde çalışırken, eksik kalan beden kısmını yoga,beyin,iyi yaşama bilgisi, nefes ve mindfulness( meditasyon) tamamladı.
Son parça ise, önce kendi gelişimim ve kendi iyilik halimi sürdürmek için devam ettiğim spirtüel çalışmalar (yine uluslararası sertifikasyonları tamamladığım thetha healing, şifa çalışmaları, kundalini yoga, şevkatli sorgulama/compassionate inquiry gibi)  yoluyla ise beraber çalıştığım kişiye sezgiselliği sunabilmem için bütünlenmiş oldu.

”Kişi zihni, bedeni ve ruhuyla bir bütün.

İnsan, ister bilimden ister ilimden bakın aslında ‘bir’dir. Bu bütünsel yaklaşımla, hem öğrendiğim hem uyguladığım tüm bilgilerin içimden süzülüp bir akademisyen bakış açısı ve koçluk yaklaşımıyla uygulayarak bir arada sunduğum, hem katılımcıya pratikler yaptırdığım hem de yeri geldiğinde öğreterek bilgilendirdiğim, gelişimlerini onlar ihtiyaç duydukça desteklediğim online ve yüzyüze seanslar gerçekleştiriyorum.

Yüzyüze çalışmalar Yatrika Studio, Teşvikiye İstanbul’da gerçekleşiyor.
Online çalışmalar için sizin sakin ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda olmanız ve ortak bir zaman dilimi için sözleşmemiz yeterli, zoom üzerinden buluşuyoruz.

Seanslar 90 dakika civarında sürüyor. Yaş grubu yada başkaca herhangi bir sınır yok, her konuda çalışabiliyoruz . Ben kişiye özgürlük alanı tanımayı ve fayda gördüğü, ihtiyaç duyduğu sürece çalışma yapmasını uygun buluyorum, kişinin kendi değişen ihtiyaçlarına ve arayışına da saygı göstermesini önemsiyorum, bu sebeple bir paket yada belirli bir seans sayısı yok. Bazen ödevler, bazen kitaplar, bazen çalışma önerileriyle size nasıl uygun olacak ise o şekilde ilerliyoruz. Siz istedikçe devam eden ve yaşamınızda neye ihtiyacınız varsa ruhsal/fiziksel/duygusal/zihinsel olarak ona hizmet eden uygumalı bir özel ders gibi düşünebilirsiniz. Tavsiye olarak ilk 4 çalışmayı birer hafta arayla yapmak iyi olabilir, ardından araları 10 güne ve sonra 2 haftaya çıkararak devam edebiliriz, yol arkadaşlığı siz istedikçe ömür boyu sürer.

Başkaca sorunuz olursa yada 15 dakikalık bir ön görüşme yapmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

admin
No Comments

Post a Comment